Ana Sayfa / Yeni iş fikirleri / Akşamları ek iş imkanları 2017
Akşamları ek iş imkanları 2017
Akşamları ek iş imkanları 2017

Akşamları ek iş imkanları 2017

Akşamları ek iş imkanları 2017 adlı başlıklı makalemizde siz değerli okurlarımız için yapılabilecek olan iş imkanlarından bahsedeceğiz ve bu işlerin size kazançlarının neler olabileceğinden bahsedeceğiz. Asgari ücret ile geçinmek zorunda olan ve ailesinin geçimini sürdürmeye çalışan vatandaşlarımız çoğu zamanlarda ek işlere ihtiyaç duymaktadır. Küçük ve orta büyüklükteki işletmeler hafta da veya akşamları olmak üzere part time çalışacak elemanlara iş vererek ek gelir elde etmelerini sağlamaktadırlar.

2017 yılında ek iş imkanları

Bir çok firma vatandaşlarımız için ek iş imkanları sunarken, bir çok firma da akşamları çalışacak olan elemanlara ihtiyaç duymaktadır. Hem sabah çalışmak hem de akşamları çalışmak oldukça yorucu olsa da güzel gelirler elde etmenize sebep olacaktır. Bazı işler evde yapılabilecekken bazı işler ise dışarıda yapılabilecek olan işler arasında yer almaktadır. Ek iş yapacak olan vatandaşlarımızın bir kısmı gün içerisinde çalışırken bir kısmı ise okulda ders görmektedir. Yani çalışan, memur, öğrenci veya ev hanımı olabilirsiniz. Yapabileceğiniz işler yeteneklerinize göre de belirlenebilir. Özel ders verebilirsiniz. Veya cafe veya çay bahçelerinde canlı müzik yapabilirsiniz. Bu işler dışında oldukça fazla yapılabilecek olan işler de yer almaktadır.

akşamları yapılabilecek olan ek iş imkanları
akşamları yapılabilecek olan ek iş imkanları

Akşamları yapılabilecek olan ek iş imkanları

Bütün gün çalışıp çabalayıp yorulan ve evlerine gelmek için can atan bir çok insan bulunmaktadır. Fakat kazanmış oldukları paralar ile geçimlerini sürdürmekte zorlanan vatandaşlarımız ek iş arayışları içerisine girmektedir. Yeteneklerine ve mesleklerine göre iş bulan vatandaşlarımızın yanı sıra meslekleri ile hiç alakası olmayan işlerde çalışmak sorunda kalmaktadırlar. Akşamları yapılabilecek olan ek işler arasında en çok tercih edilen işlerinden biri taksi şöförlüğü olmuştur. Taksi şoförülüğü yapmak oldukça zor ve tehlikeli iş grupları arasında yerini almasına rağmen ek iş arayan vatandaşlarımızın en çok tercih etmiş oldukları işlerin başındadır. Garsonluk, müzisyenlik gibi işlerde tercih sebebi olan bir diğer iş gurupları arasında yerini almaktadır. Bu tarz işlerin aylık kazanç ortalaması ise asgari ücrete eş değer gelmektedir.

2017 yılında akşamları özel ders vererek ek iş imkanı sağlamak

Özel ders denilince akıllara ilk olarak matematik, edebiyat, ingilizce gibi derslerin verilebileceği akıllara gelirken işaret dili için özel ders verilebilir veya bağlama, gitar, ney gibi derslerinde üzerinde durulabilir bunların dışında tiyatro eğitimi, dans eğitimi de verilebilir. Bu dersleri kendi evinizde veya öğrencilerinizin evinde verebilirsiniz. Vermiş olduğunuz derse göre ücret alabilir ve saat başına en az 150 lira alabilirsiniz. Özel ders vermek eğitimi ve bilgisi olamayan vatandaşlarımızın yapabileceği bir iş olmadığı için bu konu üzerinde ek iş yapmak isteyen vatandaşlarımızın öğrenci veya eğitimci olması gerektiğini bildiriyoruz.

işaret dili eğitimi
işaret dili eğitimi

İşaret dili eğitimi vermek

Ülkemizde işaret dilini bilen çok az sayıda vatandaşımızın bulunduğunu biliyoruz. Bu sebeple bu konu hakkında eğitiminiz var ise ve iyi derece de işaret diline hakimseniz akşamları boş zamanlarınızda bu yeteneğinizi ve bilginizi ek iş yaparak değerlendirebilirsiniz. İşaret dilinin çok az sayıda bilinmesi çok acı olsa da öğrenmek isteyen vatandaşlarımızın gün geçtikçe sayılarının arttığını bilmek hepimizi onurlandırıyor. İşaret dili  eğitimi vermeyi düşünen vatandaşlarımız yapacakları bu işten para kazanacakları gibi çok da yararlı bir iş yapmış olacaklardır. Üstelik işaret dili üzerine bilginiz varsa halk eğitim merkezlerinde usta öğretici olabilirsiniz veya yerel kanallarda ekranın alt tarafında işaret dili ile yayın akışını sağlayabilirsiniz. Tüm bu işleri yapmak oldukça keyifli olduğu gibi yüksek kazançlar sağlamanıza da faydalı olacaktır. Akşamları ek iş imkanları 2017 yılında en çok ses getirecek olan iş grupları arasında yer almaktadır. Bu tarz işler eğitim gerektirdiği için kazançları diğer işlere göre daha yüksek olmaktadır.

Boş zamanlarınızı değerlendirmek istiyorsanız ve ya akşamları da çalışarak ailenize katkı da bulunmak istiyorsanız ek iş veren firmalar ile iletişime geçebilir ve oldukça güzel paralar kazanabilirsiniz. Akşamları ek iş imkanları dışında 2017 de evde para kazandıracak işler hakkında bilgi almak için makalemizi okuyabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz. 

Yeni İş İlanı

Makale Yazarak Para Kazanma

Makale Yazarak Para Kazanma

Sizlerle beraber İnternetten Para Kazanma Rehberi‘ne başlamıştık. Bu rehberde sizlere internetten para kazanma adına bilgiler ...

26 Başvurular

 1. Akşamları paketleme işi yapmak istiyorum. Sincan/ankara

 2. Bende paketleme işi arıyorum yardimci olursaniz sevinirim ankara Etimesgut

 3. ankarada akşam ve cumartesi pazar evde davetiye katlama paketleme vs. el becerisi gerektiren işler yapmak istiyorum iletişime geçilirse sevinirim

 4. Merhabalar İngilizce , matematik, fizik ve kimya derslerinde özel ders verebilirim.Daha önce birçok öğrenciye özel ders verdim.Bu konuda referanslarım da bulunmaktadır.

 5. Paketleme işi yada her türlü ek iş yapabiliriz ıstanbul pendik acil geri dönüş yaparsanız seviniriz

 6. Daha once paketleme kutu katlama ve etiket işi yaptik deneyimliyiz donus bekliyoruz.

 7. 10 kişilik ekibim var istanbul

 8. paketleme işi yapabilirim acill keçiören ankara

 9. Mine orturay

  Evde paketleme işi istiyorum 3 kişiyiz.

 10. Van merkezde oturuyorum lütfen çok ihtiyacım var bu ise

 11. Samsun. Canık paketleme işleme v. S hertürlü iş yapılır itina ile

 12. Merhaba Ankara’da oturuyorum ailemle paketleme işi yapmak istiyoruz bu işe ihtiyacımızda var yardımcı olursanız seviniriz..

 13. Aile,mle evde ek iş yapmak istiyoruz. Ben akşamları taksi şoför,lüğü yaparım teşekkürler… Lüleburgaz

 14. Evde paketleme işi yapmak istiyorum,gerı dönüş yaparsanız sevinirim

 15. Gülay salman

  Kirikkalede oturuyorum Her işi yaparım emekliyim elim cabuktur

 16. Her türlü işi yaparım inşallah yazdigimda kalmaz

  Gulay Kırıkkalede oturuyorum yeni emekli oldum ekim çabuktur umarım bana donersiniz

 17. Ankara sincandan Gülay ben.
  Bu işi istiyorum

 18. balıkesir/edremit teyim evde paketleme ve süsleme gibi her türlü işi yapabilirim.

 19. İstanbul pendik te oturuyorum kutu katlama işi veya pakerleme işi arıyorum. Öğrenciyim.

 20. istanbul beyoglu evde her turlu ek is yapabilirm dinus yaparasaniz sevinirim

 21. Her türlü paketleme işini yapabilirim konya merkez

 22. Ankara sincan paketleme işi istiyorum ögrenciyim cok ihtıyacım var lütfen

 23. her türlü isi itina ile yaparim

  Ben fatma malatya oturuyorum halk egitim kurdela nakisi dikis vs sertifikalarim var 3 kisiyiz her isi itina ile yapip istenilen zamanda teslim ederim

 24. Paketleme isi istiyorum lutfen ihtiyacm var mail adresm yok 05343619380

  Bende daha once yapmistim laketleme satis tekstil gibi vs

 25. E vde boncuk işi ve poşet katlama işi yaptım .evlenmeden önce muhasebeciydim.

 26. evde paketleme işi yapmak istiyoruz ben ve benim gibi arkadaşlarım onların imkanları olmadığı için onların adına yazıyorum 8 kişilik bir grubuz geri dönüş yaparsanız seviniriz aydın germencik lütfen cevap verin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir